درباره گروه راهکار برتر
15362
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15362,bridge-core-3.0.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

درباره گروه راهکار برتر

چه پیشنهادی می کنیم؟

درخواست ها و دغدغه های یک دوست برای ما ارزشمند است و همواره تا زمان خلق راهکار ایده آل شما تلاش می کنیم. ما تمام توان، تجربه و تخصصمان را برای تحلیل اوضاع کنونی و چرایی پیدایش وضعیت فعلی بکار میبریم تا راهکاری خردمندانه خاص شما طراحی و مستند نماییم. قطعاً تجارب و نقطه نظرات شما در کسب و کار خاص خود، وزن قابل ملاحظه ای در پیدایش توصیه ها و ساخت راه حل ها دارد. توصیه های ما برای شما در چهارچوبی مشخص و شفاف تدوین و تقدیم می گردد.

چه می کنیم؟

هستیم تا ساده ترین یا پیچیده ترین مسائل شما را در کسب و کار، حل کنیم. هستیم  تا  در زمینه های تخصصیمان، توانمندیهایمان را برای موفقیت شما و خودمان بکار گیریم. ما از گذشته شما می پرسیم تا حال را اصلاح کنیم و باهم آینده ای را خواهیم دید که  نتایج مثبت اقداماتمان در کانون آن خواهد بود. هستیم و خواهیم بود تا شما با هر ابزاری عملکرد ما را قضاوت کنید.

کیستیم؟

گروه راهکار برتر، مجموعه ای است یکپارچه که از تعامل متخصصان باتجربه  صنعت تشکیل شده است. ما تلاش می کنیم تا سازمان های فعال در حوزه های مختلف صنعت را با رویکردی جدید و راهکارهای واقع گرایانه ، براساس فرآیندهای مبتنی بر بهترین تجارب، به مجموعه هایی با چابکی و بهره وری بیشتر تبدیل کنیم.

a

فلسفه فکری ما

تفکر ما کمک به رشد کسب و کار شما می‌باشد.

ما یک تیم خبره از کارشناسان مشاوره کسب و کار هستیم که معتقدند موفقیت بزرگ از طریق برنامه ریزی کسب و کار در طولانی مدت و حل خلاقانه مسائل بدست می آید. مهمترین اعتقاد ما این است که اصلی ترین فاکتور برای اعمال برنامه ریزی و حل خلاقانه مسائل، شجاعت در اجرای تصمیمات درست می باشد.

تنها هدف ما اعتلای نام گروه از طریق خلق ارزش برای مشتری می باشد.

بهترین تجارب

بکارگیری بهترین تجارب در فرآیندها موجب کاهش ریسک و حذف اتلاف‌ها می‌شود.

ما تلاش می‌کنیم تا همواره در پیشنهادهایمان به شما، ضمن درک کامل از مسئله منحصر به فرد شما، نتایج تجربه‌های قبلی خود و دیگران را در راستای جلوگیری از تکرار اشتباهات و نیز کسب بهترین دستاورد برای شما به کار بگیریم.

همواره تلاش می‌کنیم تا در تعامل با شما، خلق دانش سازمانی مدون را برای کسب و کار شما در آینده مدنظر قرار دهیم.

q
q

فرآیند ارتباط با مشتری

ما به شما گارانتی می دهیم؛ همواره ارزشی که برای مشتریانمان خلق میکنیم، هزینه های ما را جبران می کند.

متخصصان ما تنها با یک دفترچه از توصیه ها سازمان ها را ترک نمی کنند. از دیدگاه ما سفر با مشتری پس از پایان پیاده سازی توصیه ها نیز ادامه دارد.  مشتریان برای ما به منزله شرکای کاری هستند که پس از خاتمه قرارداد در ویترین عملکرد ما قرار می گیرند.

فرآیند ارتباط با مشتری با به گونه‌ای خواهد بود که بیشینه انتظارات مشتری برآورده گردیده و حس رضایتمندی را به صورت کامل، واقعی و درونی درک نماید.

دریافت کاتالوگ گروه راهکار برتر

جهت آگاهی از جزییات خدمات قابل ارائه توسط متخصصین گروه راهکار برتر در حوزه‌های مختلف کسب و کار، بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.